1

1.

série

Bulldogs Brno Black - K1 Florbal Židenice 5:6pn
branky: 1. Adam Horák, 16. Kateřina Konečná, 25. Jiří Škrob, 38. Václav Lukáš, 45. Jiří Škrob - 13. Adam Šimon Kasal, 19. Ondřej Pokora, 30. Dominik Hauke, 32. Martin Starý, 38. Dominik Hauke, N Petr Svoboda; rozhodčí: Daniel Valášek - Ondřej Braha; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Natálie Jabůrková ? - Martin Starý ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:2
Ukončena trestná střílení
1 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #95 Petr Svoboda a vstřelil rozhodující gól (5:6).
45:00 Zahájena trestná střílení
44:44 GÓL Bulldogs Brno Black! 5:5
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #20 Jiří Škrob, asistoval #29 Kristýna Šefraná (5:5)
41:59 Timeout Bulldogs Brno Black
37:31 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #10 Dominik Hauke, asistoval #12 Ondřej Pokora (4:5)
37:03 GÓL Bulldogs Brno Black! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #68 Václav Lukáš, asistoval #19 Natálie Kocáková (4:4)
31:46 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #77 Martin Starý bez asistence (3:4)
29:11 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #10 Dominik Hauke, asistoval #15 Václav Hnaníček (3:3)
28:35 Vyloučen hráč #88 Tomáš Holánek družstva Bulldogs Brno Black na 2 minuty za hrubost
24:39 GÓL Bulldogs Brno Black! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #20 Jiří Škrob bez asistence (3:2)
22:05 Vyloučen hráč #81 Jakub Kafka družstva Bulldogs Brno Black na 2 minuty za hrubost
18:07 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Ondřej Pokora bez asistence (2:2)
15:22 GÓL Bulldogs Brno Black! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #9 Kateřina Konečná, asistoval #10 Adam Hadra (2:1)
12:57 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #68 Adam Šimon Kasal bez asistence (1:1)
00:50 GÓL Bulldogs Brno Black! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #87 Adam Horák bez asistence (1:0)
00:43 Vyloučen hráč #15 Václav Hnaníček družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání