News

today
Preview

Nabitý florbalový týden odstartuje ostravské derby! FBC v superlize hostí Vítkovice

Přechod mezi měsícem září a říjen bude patřit florbalu. V průběhu následujícího týdne totiž dojde hned na šest herních dní a o pořádné bitvy v elitních soutěžích nebude nouze.

3 minutes

today
Team list

Nominace juniorů na EFT: Čtyři hráče čeká zápasová premiéra

Národní tým do devatenácti let finišuje svou přípravu na světový šampionát, který uzavře aktuální ročník. V říjnu čeká na svěřence Ladislava Štancla cesta do Finska na turnaj Euro Floorball Tour a hned čtveřice hráčů si odbude zápasovou premiéru.

4 minutes

today
Press release

Filip Šuman kandiduje na pozici prezidenta Mezinárodní florbalové federace

Bývalý prezident Českého florbalu Filip Šuman se bude v prosinci ucházet o místo prezidenta Mezinárodní florbalové federace (IFF). Jeho kandidaturu za národní svaz potvrdil v úterý Výkonný výbor Českého florbalu.

3 minutes

yesterday
Summary

Kvalifikace o juniorskou CE ligu: Dva týmy hlásí splněno!

První dva víkendy za sebou má kvalifikace o juniorskou CE ligu. V rámci ní jsou již známé první dva týmy, které si zajistily účast v nejvyšší soutěži, další k ní postupně směřují. Jaký bude další postup?

2 minutes

23.9.2024
News

Nebývale povedený start! České týmy drží v Champions Cupu trumfy v rukách

Uplynulý víkend byl z pohledu české florbalové scény nadmíru úspěšný. Oba zástupci Livesport Superligy i obě ekipy reprezentující ČEZ Extraligu si vytvořili výhodné pozice do odvetných klání v rámci Champions Cupu.

6 minutes

23.9.2024
Highlights

Mladík Krejča spasil Spartu čtyřmi góly! Sólo parádička Doležala, vítkovický šok na SKV

Také nejvyšší mužská soutěž přinesla o víkendu spoustu zajímavých výsledků. Nutné body získali klokani z Bohemians, kteří porazili superligového nováčka z Kladna 9:3. Překvapivou výhru vybojovali florbalisté SKV, kteří porazili Vítkovice 7:6 v prodloužení nebo BA Sokoli Pardubice, kteří si vyšlápli na Chodov výhrou 3:1. Kuriózní bylo toto vítězství proto, že všechny tři branky svého týmu dal pouze Vilém Doležal. Liberec si poradil s Karlovými Vary a Sparta měla co dělat, aby přetlačila ostravské FBC.

1 minute

23.9.2024
Highlights

Šestibodová show Klubalové. Chodov a Olomouc si otevřeli střelnici, Tatran kradl v Ostravě

ČEZ Extraliga o druhém herním víkendu odehrála čtyři zápasy druhého kola. Dařilo se florbalistkám Tatranu, které porazily po Chodovu také ostravské FBC a postupně tak sbírají skalpy všech týmů z top čtyřky. Olomouc vyjela na půdu nováčka z Dobrušky, kterému nadělila hned sedm branek a podobně na tom byl Chodov, který rozstřílel klokanky z Bohemians. První výhru v sezoně si připsal také Liberec, který uspěl na půdě Židenic díky šesti bodům Karolíny Klubalové.

1 minute

22.9.2024
Summary

Sparta se zapotila proti Ostravě, devět gólů nasázel Liberec Varům

Jak v prvním kole, tak to šlo i ve druhém. Hráči Sparty a Liberce navázali na minulé výhry a z úvodu Livesport Superligy vytěžili plný počet bodů. Severočeši opanovali poslední třetinu v Karlových Varech, zatímco Pražané se trápili až do posledních chvil doma s Ostravou.

2 minutes

22.9.2024
Summary

Chodov dominoval nad klokankami, poprvé zvítězil i Liberec

Nabitý týden završily florbalistky Chodova 2. kolem ČEZ Extraligy. V něm si poradily s Bohemians díky osmi nastříleným brankám, což pro Pražanky znamenalo první výhru v základní části 2024/25. Stejně tak premiérové tři body míří na konto Liberce, který vyloupil Židenice.

2 minutes

22.9.2024
Summary

Čtvrtfinále Poháru mistrů: Boleslav a Vítkovice vyhrály, Tatran veze remízu

Bohatý program si připravilo čtvrtfinále Poháru mistrů na nedělní podvečer. Zapojily se do něj hned tři české celky, které odešly ze svých zápasů velmi nadějně. S vítězstvím se vrací ze švýcarského Zugu florbalistky Vítkovic, načež je úspěchem nad stejným soupeřem doplnili také hráči Boleslavi. Do domácí odvety proti Wileru pak půjdou s remízou úřadující šampioni soutěže ze Střešovic.