• 60 59:55
    4:9
    (Šach)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:9
branky: 8. Jakub Vařecha, 13. Jakub Vařecha, 35. Jakub Vařecha, 38. Adam Petřivalský - 3. Adam Gere, 5. František Urbánek, 35. Richard Kellenberger, 36. Marek Hauptmann, 36. Adam Gere, 41. Adam Gere, 48. Jakub Dočekal, 53. Dominik Šach, 60. Miroslav Řehák; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vítek Pospíchal 14, Matěj Buršík 5 - Jiří Trojan 25; po třetinách: 2:2, 2:3, 0:4
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): Fyzická převaha soupeře a naše nízká efektivita zakončení je něco, na čem budeme muset více pracovat. Soupeři díky za těžké utkání.
60:00 Komentář hostů Svoboda Vilém (Trenér): Před měsícem jsme od soupeřů dostali lekci v domácím prostředí, od té doby jsme se snažili zlepšit hru i týmovou organizaci. Jsme rádi, že se nám to dnes povedlo ukázat i na hřišti. Děkujeme soupeři za dobrý zápas a těšíme se na další dvě odvety.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #4 Dominik Šach (4:9)
52:17 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
52:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Dominik Šach, asistoval #56 Matyáš Cvejn (4:8)
47:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #96 Marek Hauptmann (4:7)
47:29 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Matěj Buršík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
40:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #36 Adam Gere bez asistence (4:6)
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
37:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #5 Adam Petřivalský, asistoval #47 Tomáš Zeisel (4:5)
35:55 Hosté po obdrženém gólu odpovědeli hned třemi brankami
35:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #36 Adam Gere, asistoval #40 František Urbánek (3:5)
35:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #71 Marek Honzák (3:4)
34:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #4 Dominik Šach (3:3)
34:12 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 9:11
12:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:2
12:36 Domácí smázli dvoubrankovou ztrátu.
08:43 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
08:43 Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost
07:12 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #9 Adam Šikula (1:2)
04:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek bez asistence (0:2)
02:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1